Ogłaszamy przetarg nieograniczony na wykonanie wymiany ślusarki okiennej i drzwiowej stalowej na ślusarkę okienną i drzwiową aluminiową w Miejskiej Bibliotece Publicznej przy ul. Łukaszówki 4A w Zakopanem - przetarg zakończony

Ogłaszamy przetarg nieograniczony na wykonanie wymiany ślusarki okiennej i drzwiowej stalowej na ślusarkę okienną i drzwiową aluminiową w Miejskiej Bibliotece Publicznej przy ul. Łukaszówki 4A w Zakopanem.

Zakopane: Przetarg nieograniczony na wykonanie wymiany ślusarki okiennej i drzwiowej stalowej na ślusarkę okienną i drzwiową aluminiową w Miejskiej Bibliotece Publicznej przy ul. Łukaszówki 4A w Zakopanem. Numer ogłoszenia: 94675 - 2013; data zamieszczenia: 29.05.2013.

OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU - roboty budowlane.

Termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub ofert: 14.06.2013, godzina 10:00, miejsce: Miejska Biblioteka Publiczna w Zakopanem ( pokój dyrekcji) ul. Łukaszówki 4a, 34-500 Zakopane. Pliki do pobrania znajdują się poniżej.

Uwaga!!! Nastąpiła zmiana w treści Siwz poprzez przedłużenie terminu składania ofert na dzień 24 czerwca 2013 roku godzina 10ºº . Równocześnie zamawiający informuje, że dokonuje modyfikacji treści siwz w zakresie terminu wykonania przedmiotu zamówienia. Nowy termin wykonania zamówienia  od dnia 10 lipca 2013 r. do 12 sierpnia 2013 r.

Uwaga!!!   Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty oraz udzieleniu zamówienia znajduje się w zakładce przetargi (górne lewe menu). 

 

Do pobrania

Polecamy

  • AUDIOBOOKI
  • NOWOŚCI KSIĄŻKOWE
  • Czytaj e-booki z LIBRA IBUK
  • Czytaj e-booki z LEGIMI
  • 1
  • 2

MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA im.Stefana Żeromskiego w Zakopanem

MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA im.Stefana Żeromskiego w Zakopanem

Miejska Biblioteka Publiczna wraz z 14 bibliotekami wiejskimi tworzy powszechną sieć placówek w powiecie. Rozpoczęta została komputeryzacja zbiorów bibliotecznych. Obecnie gdy liczy się szybki dostęp do informacji, biblioteka musi być zasobna i nowoczesna. Użytkownik może wyszukiwać interesujące książki w katalogu on-line. Zakopiańska Biblioteka jest otwarta na potrzeby Środowiska. Daje możliwość spędzenia wolnego czasu przy książce, czasopiśmie lub komputerze, a także pozwala poznać ciekawych ludzi - prelegentów czwartków literackich.

Znajdź nas

 

DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

 

Dane adresowe

os. Łukaszówki 4a, 34-500 ZAKOPANE

e-mail: mbp@biblioteka.zakopane.eu

dyrektor mgr Bożena Gąsienica

tel. 18-20-664-38 - wypożyczalnia i czytelnia

tel. 18-20-140-06 - oddział dla dzieci i młodzieży

 

filia nr 1 Olcza - tel. 783 224 227  

e-mail: olcza@biblioteka.zakopane.eu

filia nr 2 Skibówki 

e-mail: skibowki@biblioteka.zakopane.eu

filia nr 3 Harenda

e-mail: harenda@biblioteka.zakopane.eu

 

Mediateka Stacja Kultura Zakopane

ul. Chramcówki 35 A
34-500 Zakopane
email: mediateka@biblioteka.zakopane.eu

tel. 887 221 228

© 2023 Miejska Biblioteka Publiczna w Zakopanem.
Designed & Developed by GambIT