Pierwsze wakacyjne zajęcia w Bibliotece za nami!

Drukuj

Za nami pierwsze spotkanie w ramach cyklu „Wakacje w Bibliotece”, które upłynęło w twórczej i pełnej radości atmosferze.

Podczas zajęć dzieci wysłuchały fragmentu książki „Zwariowane wakacje taty Oli” autorstwa Thomasa Brunstrøma, a następnie wzięły udział w kreatywnych warsztatach plastycznych. Z wykorzystaniem prostych produktów, które można znaleźć w każdym domu, uczestnicy przygotowali własne kolorowe slime'y. Nie zabrakło również ogromnej ilości brokatu, który sprawił, że każda masa plastyczna była wyjątkowa i pełna blasku.

Warsztaty dostarczyły dzieciom mnóstwo radości, pobudziły ich wyobraźnię i pozwoliły rozwijać kreatywność poprzez zabawę.

Już dziś serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach „Wakacji w Bibliotece”, które odbędzie się 8 lipca 2026 r. Tym razem spotkamy się podczas zajęć literacko-klimatycznych „Planeta 2.0” w Mediatece.

Do zobaczenia!

 

  • img
    img
  • img724
    img724
  • img
    img
  • img703
    img703
  • img708
    img708
  • img
    img
  • img742
    img742
  • img751
    img751
  • img
    img
  • img
    img
  • img
    img
img
img724
img
img703
img708
img
img742
img751
img
img
img

    Tags: Zajęcia dla dzieci